Macs Ipari Park

Kapcsolattartási információk

Macs Ipari Park
Debrecen, HG5F+4Q, 4002 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 436 5255
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szállodák & Utazás
Elkötelezett:
Railway services
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4911

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Macs Ipari Park telefonszáma?

Macs Ipari Park telefonszáma 06 30 436 5255.
Q2

Hol található Macs Ipari Park?

Macs Ipari Park címe Debrecen, HG5F+4Q, 4002 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Macs Ipari Park ?

Macs Ipari Park nyitott H–V 24 óra .
Q4

Macs Ipari Park rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Macs Ipari Park elérhető telefonon a(z) 06 30 436 5255 telefonszámon.
Q5

Mi Macs Ipari Park webcíme (URL-je)??

Macs Ipari Park webhelye mavcsoport.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4002

Vállalkozások itt: 4002: 1 329
Népesség: 36 528

Kategóriák

Shopping:  19%
Industry:  18%
Automotive:  11%
Egyéb:  53%

Területi kódok

52:  45%
30:  27%
20:  14%
70:  10%
Egyéb:  5%

Környékek

Debrecen-Józsa:  9%
Dombos:  4%
Kismacs:  28%
Ondód:  24%
Pallag:  28%
Egyéb:  7%
+

Irányítószám 4002 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét