Manna ABC

Kapcsolattartási információk

Manna ABC
Budapest, Lajos u. 93-99, 1036 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 70 932 8725
Telefon: (06 1) 354 0118
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Vegyesboltok.
Ipar
Élelmiszer »  Vegyesboltok
Elkötelezett:
General Store, Organic Food Store, Vegyesboltok, Supermarket
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
47114721

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Manna ABC telefonszáma?

Manna ABC telefonszáma 06 70 932 8725.
Q2

Hol található Manna ABC?

Manna ABC címe Budapest, Lajos u. 93-99, 1036 Hungary.
Q3

Milyen napokon van nyitva Manna ABC ?

Manna ABC nyitott H–V 24 óra .
Q4

Manna ABC rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Manna ABC elérhető telefonon a(z) 06 70 932 8725 telefonszámon.
Q5

Mi Manna ABC webcíme (URL-je)??

Manna ABC webhelye mannaabc.hu.
Q6

Manna ABC kézbesít?

Igen, Manna ABC kínál kiszállítási lehetőséget. Részletekért telefonáljon: 06 70 932 8725.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1036

Vállalkozások itt: 1036: 2 744
Népesség: 4 754
1036 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Professional Services:  16%
Restaurants:  11%
Egyéb:  51%

Ár

Olcsó:  55%
Mérsékelt:  35%
Drága:  10%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  66%
30:  13%
20:  9%
70:  7%
Egyéb:  5%

Környékek

III. kerület:  81%
Óbuda-Békásmegyer:  16%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 1036 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  55%
Férfi:  45%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét