MBH Bank Nyrt. (ATM)

Kapcsolattartási információk

MBH Bank Nyrt. (ATM)
Tiszalök, Kossuth u. 79/b, 4450 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 80 350 350
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: ATM-ek.
Ipar
Pénzügyi szolgáltatások »  ATM-ek
Elkötelezett:
ATM-ek
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6419

Kérdések és válaszok

Q1

Mi MBH Bank Nyrt. (ATM) telefonszáma?

MBH Bank Nyrt. (ATM) telefonszáma 06 80 350 350.
Q2

Hol található MBH Bank Nyrt. (ATM)?

MBH Bank Nyrt. (ATM) címe Tiszalök, Kossuth u. 79/b, 4450 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva MBH Bank Nyrt. (ATM) ?

MBH Bank Nyrt. (ATM) nyitott H–V 24 óra .
Q4

MBH Bank Nyrt. (ATM) rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

MBH Bank Nyrt. (ATM) elérhető telefonon a(z) 06 80 350 350 telefonszámon.
Q5

Mi MBH Bank Nyrt. (ATM) webcíme (URL-je)??

MBH Bank Nyrt. (ATM) webhelye www.mbhbank.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4450

Vállalkozások itt: 4450: 129
Népesség: 5 868

Kategóriák

Shopping:  23%
Hotels & Travel:  12%
Food:  11%
Egyéb:  54%

Területi kódok

42:  68%
30:  13%
70:  11%
20:  5%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 4450 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Férfi:  54%
Nő:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét