Mesteri Esküvők

Kapcsolattartási információk

Mesteri Esküvők
Hódmezővásárhely, Török Bálint u. 14, 6800 Hungary
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szórakozás
Elkötelezett:
Wedding Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9000

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Mesteri Esküvők telefonszáma?

Mesteri Esküvők telefonszáma 06 70 341 6967.
Q2

Hol található Mesteri Esküvők?

Mesteri Esküvők címe Hódmezővásárhely, Török Bálint u. 14, 6800 Hungary, Csongrád vármegye.
Q3

Mesteri Esküvők rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Mesteri Esküvők elérhető telefonon a(z) 06 70 341 6967 telefonszámon.
Q4

Mi Mesteri Esküvők webcíme (URL-je)??

Mesteri Esküvők webhelye www.mesterieskuvok.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 6800

Vállalkozások itt: 6800: 4 002
Népesség: 42 568
6800 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  25%
Industry:  11%
Egyéb:  64%

Ár

Olcsó:  66%
Mérsékelt:  30%
Drága:  4%
Egyéb:  0%

Területi kódok

62:  68%
30:  17%
20:  6%
70:  6%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 6800 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét