Mini Cuki Fagyizó

Kapcsolattartási információk

Mini Cuki Fagyizó
Budapest, Dózsa György út 62, 1224 Hungary
Útvonaltervezés
Google térkép: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Ice Cream Shop
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Mini Cuki Fagyizó?

Mini Cuki Fagyizó címe Budapest, Dózsa György út 62, 1224 Hungary.
Q2

Milyen napokon van nyitva Mini Cuki Fagyizó ?

Mini Cuki Fagyizó nyitott H–P 12:00–19:00; Szo–V 11:00–19:00 .
Q3

Mini Cuki Fagyizó kézbesít?

Igen, Mini Cuki Fagyizó kínál kiszállítási lehetőséget.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1224

Vállalkozások itt: 1224: 836
Népesség: 8 238

Kategóriák

Shopping:  21%
Industry:  18%
Professional Services:  13%
Egyéb:  47%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  33%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  53%
30:  18%
20:  16%
70:  6%
Egyéb:  8%

Környékek

Budafok-Tétény:  9%
XXII. kerület:  90%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 1224 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét