Minorita Egyházközség
Céges kapcsolattartási információk
Szalkai Zoltán József
Minorita Egyházközség
Kapcsolattartási információk
Minorita Egyházközség
Kelemen Didák utca 3.
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3525
Útvonaltervezés
Telefon:
06 30 675 2160
Facebook profil:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Minorita Egyházközség itt található: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Ipar
Vallás
Elkötelezett:
Religious Organization
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9491
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
8661
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Minorita Egyházközség telefonszáma?
Minorita Egyházközség telefonszáma
06 30 675 2160
.
Q2
Hol található Minorita Egyházközség?
Minorita Egyházközség címe
Kelemen Didák utca 3., Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3525
.
Q3
Minorita Egyházközség rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Minorita Egyházközség elérhető telefonon a(z)
06 30 675 2160
telefonszámon.
Q4
Mi Minorita Egyházközség webcíme (URL-je)??
Minorita Egyházközség nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Minorita Egyházközség a közösségi médiában:
Facebook
.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 3529
Vállalkozások itt: 3529:
1 717
Népesség:
11 588
Kategóriák
Shopping:
19%
Professional Services:
12%
Medical:
10%
Egyéb:
59%
Ár
Olcsó:
50%
Mérsékelt:
25%
Drága:
25%
Egyéb:
0%
Területi kódok
46:
70%
30:
11%
20:
8%
70:
6%
Egyéb:
5%
+
Irányítószám 3529 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
53%
Férfi:
47%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét