Mlobil Trend Főtér

Kapcsolattartási információk

Mlobil Trend Főtér
Szombathely, Fő tér 14, 9700 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 418 8577
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Mobiltelefonüzletek.
Ipar
Bevásárlás »  Mobiltelefonüzletek
Elkötelezett:
Mobiltelefonüzletek
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4741

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Mlobil Trend Főtér telefonszáma?

Mlobil Trend Főtér telefonszáma 06 20 418 8577.
Q2

Hol található Mlobil Trend Főtér?

Mlobil Trend Főtér címe Szombathely, Fő tér 14, 9700 Hungary, Vas megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Mlobil Trend Főtér ?

Mlobil Trend Főtér nyitott H–P 9:00–15:00; zárt Szo–V .
Q4

Mlobil Trend Főtér rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Mlobil Trend Főtér elérhető telefonon a(z) 06 20 418 8577 telefonszámon.
Q5

Mi Mlobil Trend Főtér webcíme (URL-je)??

Mlobil Trend Főtér webhelye www.mobiltrend.hu.
Q6

Mlobil Trend Főtér kézbesít?

Igen, Mlobil Trend Főtér kínál kiszállítási lehetőséget. Részletekért telefonáljon: 06 20 418 8577.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 9700

Vállalkozások itt: 9700: 10 238
Népesség: 75 153
9700 Vállalati sűrűségi térkép

Ár

Olcsó:  68%
Mérsékelt:  29%
Drága:  4%
Egyéb:  0%

Területi kódok

94:  69%
30:  14%
20:  8%
70:  5%
Egyéb:  4%

Környékek

Gyöngyösszőlős:  20%
Herény:  20%
Szentkirály:  43%
Zanat:  14%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 9700 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét