Molnár Borház Pincészet

Kapcsolattartási információk

Molnár Borház Pincészet
Mór, Csókakői utca 1, 8060 Hungary
Mór (település), Fejér megye, 8060
Útvonaltervezés
Telefon: (06 22) 400 755
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Molnár Borház Pincészet itt található: Mór (település), Fejér megye.
Ipar
Élelmiszer
Elkötelezett:
Borászat
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
1102

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Molnár Borház Pincészet telefonszáma?

Molnár Borház Pincészet telefonszáma (06 22) 400 755.
Q2

Hol található Molnár Borház Pincészet?

Molnár Borház Pincészet címe Mór, Csókakői utca 1, 8060 Hungary, Mór (település), Fejér megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Molnár Borház Pincészet ?

Molnár Borház Pincészet nyitott H–P 8:00–16:00; zárt Szo–V .
Q4

Molnár Borház Pincészet rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Molnár Borház Pincészet elérhető telefonon a(z) (06 22) 400 755 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Mór, Csókakői utca 1, 8060 Hungary Mór (település), Fejér megye, 8060
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8060

Vállalkozások itt: 8060: 1 302
Népesség: 14 616
8060 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Industry:  12%
Egyéb:  66%

Ár

Olcsó:  43%
Mérsékelt:  43%
Drága:  14%
Egyéb:  0%

Területi kódok

22:  65%
20:  14%
30:  14%
Egyéb:  6%
+

Irányítószám 8060 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét