Nádas Büfé&Pizza

Kapcsolattartási információk

Nádas Büfé&Pizza
Poroszló, Csapó köz 12, 3388 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 750 7959
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Pizza.
Ipar
Éttermek »  Pizza
Elkötelezett:
Pizza
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Nádas Büfé&Pizza telefonszáma?

Nádas Büfé&Pizza telefonszáma 06 30 750 7959.
Q2

Hol található Nádas Büfé&Pizza?

Nádas Büfé&Pizza címe Poroszló, Csapó köz 12, 3388 Hungary, Heves megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Nádas Büfé&Pizza ?

Nádas Büfé&Pizza nyitott Szo 11:00–19:30; V 11:00–19:00; zárt H–P .
Q4

Nádas Büfé&Pizza rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Nádas Büfé&Pizza elérhető telefonon a(z) 06 30 750 7959 telefonszámon.
Q5

Nádas Büfé&Pizza kézbesít?

Igen, Nádas Büfé&Pizza kínál kiszállítási lehetőséget. Részletekért telefonáljon: 06 30 750 7959.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3388

Vállalkozások itt: 3388: 417
Népesség: 2 860

Kategóriák

Hotels & Travel:  50%
Egyéb:  50%

Ár

Olcsó:  78%
Mérsékelt:  22%
Egyéb:  0%

Területi kódok

30:  39%
36:  37%
70:  10%
20:  8%
Egyéb:  6%
+

Irányítószám 3388 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét