Németh László

Kapcsolattartási információk

Németh László
9155 Lébény, Kormos István utca
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Electrical Installation Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4321

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Németh László telefonszáma?

Németh László telefonszáma (06 96) 460 944.
Q2

Hol található Németh László?

Németh László címe 9155 Lébény, Kormos István utca, Győr-Moson-Sopron megye.
Q3

Németh László rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Németh László elérhető telefonon a(z) (06 96) 460 944 telefonszámon.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 9155

Vállalkozások itt: 9155: 258
Népesség: 3 300

Területi kódok

96:  78%
30:  13%
20:  4%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 9155 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét