One Fashion Debrecen

Kapcsolattartási információk

One Fashion Debrecen
Debrecen, Csap u. 74, 4026 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 830 1590
Google térkép: Látogassa
Foursquare: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Ruházati boltok.
Ipar
Bevásárlás »  Ruházati boltok
Elkötelezett:
Ruházat, lábbeli és bőráruk kiskereskedelmi eladása speciális üzletekben
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4771

Kérdések és válaszok

Q1

Mi One Fashion Debrecen telefonszáma?

One Fashion Debrecen telefonszáma 06 30 830 1590.
Q2

Hol található One Fashion Debrecen?

One Fashion Debrecen címe Debrecen, Csap u. 74, 4026 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

One Fashion Debrecen rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

One Fashion Debrecen elérhető telefonon a(z) 06 30 830 1590 telefonszámon.
Q4

Mi One Fashion Debrecen webcíme (URL-je)??

One Fashion Debrecen nem tett közzé webhelyet, de megtalálod One Fashion Debrecen a közösségi médiában: Foursquare.
+

További vállalkozások ezen a címen

Debrecen, Csap u. 74, 4026 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4026

Vállalkozások itt: 4026: 844
Népesség: 4 805
4026 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  49%
Mérsékelt:  43%
Drága:  9%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  65%
30:  17%
20:  8%
70:  6%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 4026 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét