Otthon Centrum Nyíregyháza
4,0 ★★★★★ 10+ vélemény
Kapcsolattartási információk
Otthon Centrum NyíregyházaEgyház u. 7-11.
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 4400
Útvonaltervezés | hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Üzleti leírás
Otthon Centrum Nyíregyháza Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye helyszínen található, és 2011. 09. 01.. évben alapították.
Kérdések és válaszok
Q1
Mióta működik a(z) Otthon Centrum Nyíregyháza?
Otthon Centrum Nyíregyháza körülbelül 15 év működik az üzletágban.Q2
Mi Otthon Centrum Nyíregyháza telefonszáma?
Otthon Centrum Nyíregyháza telefonszáma 06 70 454 2151.Q3
Hol található Otthon Centrum Nyíregyháza?
Otthon Centrum Nyíregyháza címe Egyház u. 7-11., Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 4400.Q4
Milyen napokon van nyitva Otthon Centrum Nyíregyháza ?
Otthon Centrum Nyíregyháza nyitott H–P 9:00–17:00; zárt Szo–V .Q5
Otthon Centrum Nyíregyháza rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Otthon Centrum Nyíregyháza elérhető telefonon a(z) 06 70 454 2151 telefonszámon.Q6
Mi Otthon Centrum Nyíregyháza webcíme (URL-je)??
Otthon Centrum Nyíregyháza webhelye
www.oc.hu.
+További vállalkozások ezen a címen
Egyház u. 7-11. Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 4400
Nyir Origo Kereskedelmi es Szolgaltato Korlatolt Felelossegu
Vállalkozás ezen a címen
RECOTRANS Ingatlanforgalmazo Korlatolt Felelossegu Tarsasag
Vállalkozás ezen a címen
+Vállalkozások itt: Irányítószám 4400
Vállalkozások itt: 4400: 11 407
Népesség: 91 554
Kategóriák
Professional Services: 11%
+Irányítószám 4400 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,0★★★★★10+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.