Pelé Caffe & Bar

4,8 ★★★★★ 100+ vélemény
Ez a lista zártként lett megjelölve.

Kapcsolattartási információk

Pelé Caffe & Bar
Zalaegerszeg, Tüttőssy Ferenc u. 7, 8900 Hungary
Útvonaltervezés
Történelmi telefon: 06 30 849 0802
Történelmi órák: Megjelenítés
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Foursquare: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Kávézó
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Pelé Caffe & Bar?

Pelé Caffe & Bar címe Zalaegerszeg, Tüttőssy Ferenc u. 7, 8900 Hungary, Zala megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Pelé Caffe & Bar ?

Ez a lista zártként lett megjelölve.
Pelé Caffe & Bar nyitott
hétfő:8:00–21:00
kedd:8:00–21:00
szerda:8:00–21:00
csütörtök:8:00–0:00
péntek:8:00–0:00
szombat:9:00–1:00
vasárnap:9:00–20:00
Q3

Mi Pelé Caffe & Bar webcíme (URL-je)??

Pelé Caffe & Bar nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Pelé Caffe & Bar a közösségi médiában: Facebook.
+

További vállalkozások ezen a címen

Zalaegerszeg, Tüttőssy Ferenc u. 7, 8900 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8900

Vállalkozások itt: 8900: 7 297
Népesség: 51 723
8900 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Industry:  12%
Egyéb:  66%

Ár

Olcsó:  53%
Mérsékelt:  38%
Drága:  9%
Egyéb:  0%

Területi kódok

92:  67%
30:  20%
20:  6%
Egyéb:  7%

Környékek

Andráshida:  51%
Botfa:  10%
Neszele:  12%
Szanatórium:  9%
Ságod:  10%
Egyéb:  8%
+

Irányítószám 8900 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét

Üzleti visszajelzés

★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,8★★★★★100+ vélemény máshol

0 vélemény

Legyen Ön az első, aki véleményt ír.