Polgármesteri Hivatal Mályi
Kapcsolattartási információk
Polgármesteri Hivatal MályiMályi, Széchenyi u. 4, 3434 Hungary
Útvonaltervezés | hétfő | |
| kedd | |
| szerda | 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Ipar
Társadalom & Közigazgatás
Elkötelezett:
City Government Office, City or Town Hall
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
8411
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Polgármesteri Hivatal Mályi telefonszáma?
Polgármesteri Hivatal Mályi telefonszáma (06 46) 529 050.Q2
Hol található Polgármesteri Hivatal Mályi?
Polgármesteri Hivatal Mályi címe Mályi, Széchenyi u. 4, 3434 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.Q3
Milyen napokon van nyitva Polgármesteri Hivatal Mályi ?
Polgármesteri Hivatal Mályi nyitott
| hétfő: | 13:00–16:00 |
| kedd: | Zárt |
| szerda: | 8:00–12:00, 13:00–17:00 |
| csütörtök: | Zárt |
| péntek: | 8:00–12:00 |
| szombat: | Zárt |
| vasárnap: | Zárt |
Q4
Polgármesteri Hivatal Mályi rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Polgármesteri Hivatal Mályi elérhető telefonon a(z) (06 46) 529 050 telefonszámon.Q5
Mi Polgármesteri Hivatal Mályi webcíme (URL-je)??
Polgármesteri Hivatal Mályi webhelye
www.malyi.hu.
+További vállalkozások ezen a címen
Mályi, Széchenyi u. 4, 3434 Hungary
+Vállalkozások itt: Irányítószám 3434
Vállalkozások itt: 3434: 463
Népesség: 3 741
Kategóriák
Professional Services: 10%
+Irányítószám 3434 statisztikai és demográfiai adatai
+