Pu Ji Templom
4,8 ★★★★★ 10+ vélemény
Céges kapcsolattartási információk
Cserkész Gábor
Pu Ji TemplomKapcsolattartási információk
Üzleti leírás
Pu Ji Templom 2002. évben alapították. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Buddhista templomok.
Elkötelezett:
Buddhista templom
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9491
Kérdések és válaszok
Q1
Mióta működik a(z) Pu Ji Templom?
Pu Ji Templom körülbelül 24 év működik az üzletágban.Q2
Mi Pu Ji Templom telefonszáma?
Pu Ji Templom telefonszáma (06 1) 400 0061.Q3
Hol található Pu Ji Templom?
Pu Ji Templom címe Budapest, Rádió u. 12/a, 1164 Hungary.Q4
Pu Ji Templom rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Pu Ji Templom elérhető telefonon a(z) (06 1) 400 0061 telefonszámon.Q5
Vannak más elérhetőségei is a(z) Pu Ji Templom cégnek?
1 további elérhetőséggel rendelkezik Pu Ji Templom. Többek között: Yiping Shen. +További vállalkozások ezen a címen
Budapest, Rádió u. 12/a, 1164 Hungary
Magyarországi Kínai Chanbuddhista Egyház Pu Li Templom
Vállalkozás ezen a címen
+Vállalkozások itt: Irányítószám 1164
Vállalkozások itt: 1164: 1 108
Népesség: 11 464
Kategóriák
Professional Services: 13%
+Irányítószám 1164 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,8★★★★★10+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.