Román Kft.

Kapcsolattartási információk

Román Kft.
Debrecen, Bellegelő kert 5-B. ép, 4002 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 52) 423 258
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Bevásárlás
Elkötelezett:
Blinds Shop
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4753

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Román Kft. telefonszáma?

Román Kft. telefonszáma (06 52) 423 258.
Q2

Hol található Román Kft.?

Román Kft. címe Debrecen, Bellegelő kert 5-B. ép, 4002 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Román Kft. ?

Román Kft. nyitott H–P 7:00–16:00; zárt Szo–V .
Q4

Román Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Román Kft. elérhető telefonon a(z) (06 52) 423 258 telefonszámon.
Q5

Mi Román Kft. webcíme (URL-je)??

Román Kft. webhelye euromprofil.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4002

Vállalkozások itt: 4002: 1 329
Népesség: 36 528

Kategóriák

Shopping:  19%
Industry:  18%
Automotive:  11%
Egyéb:  53%

Területi kódok

52:  45%
30:  27%
20:  14%
70:  10%
Egyéb:  5%

Környékek

Debrecen-Józsa:  9%
Dombos:  4%
Kismacs:  28%
Ondód:  24%
Pallag:  28%
Egyéb:  7%
+

Irányítószám 4002 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét