Royal Bistro

4,5 ★★★★ 100+ vélemény
Ez a lista zártként lett megjelölve.

Kapcsolattartási információk

Royal Bistro
Telki, Budajenői út 4, 2089 Hungary
Útvonaltervezés
Történelmi telefon: 06 30 269 2939
Történelmi órák: Megjelenítés
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Foursquare: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Éttermek.
Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Éttermi-, mozgó vendéglátás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Royal Bistro?

Royal Bistro címe Telki, Budajenői út 4, 2089 Hungary, Pest megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Royal Bistro ?

Ez a lista zártként lett megjelölve.
Royal Bistro nyitott H–Sze 10:00–20:30; Cs–Szo 10:00–21:00; V 12:00–20:30 .
Q3

Mi Royal Bistro webcíme (URL-je)??

Royal Bistro webhelye www.royalbistro.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Telki, Budajenői út 4, 2089 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2089

Vállalkozások itt: 2089: 542
Népesség: 3 280

Kategóriák

Shopping:  17%
Industry:  14%
Professional Services:  11%
Medical:  10%
Egyéb:  48%

Területi kódok

26:  33%
30:  21%
1:  17%
20:  13%
70:  5%
Egyéb:  11%
+

Irányítószám 2089 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét

Üzleti visszajelzés

★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,5★★★★100+ vélemény máshol

0 vélemény

Legyen Ön az első, aki véleményt ír.