RS Auto Maxx Ltd.
4,9 ★★★★★ 10+ vélemény
Kapcsolattartási információk
| hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Üzleti leírás
Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Autójavítás. RS Auto Maxx Ltd. éves értékesítése körülbelül USD 130 000.
Elkötelezett:
Gépjárműjavítás, karbantartás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4520
Kérdések és válaszok
Q1
Mi RS Auto Maxx Ltd. telefonszáma?
RS Auto Maxx Ltd. telefonszáma 06 70 616 6700.Q2
Hol található RS Auto Maxx Ltd.?
RS Auto Maxx Ltd. címe Budapest, Szántóföld u. 2a, 1151 Hungary.Q3
Milyen napokon van nyitva RS Auto Maxx Ltd. ?
RS Auto Maxx Ltd. nyitott H–P 8:00–17:00; zárt Szo–V .Q4
RS Auto Maxx Ltd. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
RS Auto Maxx Ltd. elérhető telefonon a(z) 06 70 616 6700 telefonszámon.Q6
Mekkora RS Auto Maxx Ltd. éves értékesítése?
RS Auto Maxx Ltd. éves értékesítése körülbelül USD 130 000. +További vállalkozások ezen a címen
Budapest, Szántóföld u. 2a, 1151 Hungary
+Vállalkozások itt: Irányítószám 1151
Vállalkozások itt: 1151: 1 586
Népesség: 19 813
Kategóriák
Professional Services: 14%
+Irányítószám 1151 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,9★★★★★10+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.