RS3 Informatika Kft.

Kapcsolattartási információk

RS3 Informatika Kft.
Debrecen, Apafi u. 42-44, 4028 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 52) 784 985
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szakmai szolgáltatások
Elkötelezett:
Computer Consultant
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6202

Kérdések és válaszok

Q1

Mi RS3 Informatika Kft. telefonszáma?

RS3 Informatika Kft. telefonszáma (06 52) 784 985.
Q2

Hol található RS3 Informatika Kft.?

RS3 Informatika Kft. címe Debrecen, Apafi u. 42-44, 4028 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva RS3 Informatika Kft. ?

RS3 Informatika Kft. nyitott H–P 9:00–17:00; zárt Szo–V .
Q4

RS3 Informatika Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

RS3 Informatika Kft. elérhető telefonon a(z) (06 52) 784 985 telefonszámon.
Q5

Mi RS3 Informatika Kft. webcíme (URL-je)??

RS3 Informatika Kft. webhelye www.rs3.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Debrecen, Apafi u. 42-44, 4028 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4028

Vállalkozások itt: 4028: 1 620
Népesség: 9 758

Kategóriák

Shopping:  21%
Professional Services:  14%
Egyéb:  65%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  29%
Drága:  4%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  66%
30:  16%
20:  9%
Egyéb:  9%
+

Irányítószám 4028 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét