Ruvill Bt.

Kapcsolattartási információk

Ruvill Bt.
Budapest, Botond u. 14, 1134 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 600 6156
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Térkép

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Ruvill Bt. telefonszáma?

Ruvill Bt. telefonszáma 06 30 600 6156.
Q2

Hol található Ruvill Bt.?

Ruvill Bt. címe Budapest, Botond u. 14, 1134 Hungary.
Q3

Ruvill Bt. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Ruvill Bt. elérhető telefonon a(z) 06 30 600 6156 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Budapest, Botond u. 14, 1134 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1134

Vállalkozások itt: 1134: 1 384
Népesség: 12 001
1134 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  21%
Professional Services:  16%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  72%
Mérsékelt:  19%
Drága:  9%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  65%
30:  13%
20:  9%
70:  8%
Egyéb:  5%

Környékek

Angyalföld:  18%
XIII. kerület:  80%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 1134 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  55%
Férfi:  45%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét