Sárospataki focipálya

4,7 ★★★★ 100+ vélemény

Kapcsolattartási információk

Sárospataki focipálya
Sárospatak, 3950 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 374 5727
Facebook profil: Látogassa
Twitter Bejegyzés: Látogassa
Google térkép: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Sárospataki focipálya 1945. évben alapították.
Alapított: 1945
Ipar
Sport & Tevékenységek
Elkötelezett:
Athletic Field
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9311

Kérdések és válaszok

Q1

Mióta működik a(z) Sárospataki focipálya?

Sárospataki focipálya körülbelül 81 év működik az üzletágban.
Q2

Mi Sárospataki focipálya telefonszáma?

Sárospataki focipálya telefonszáma 06 20 374 5727.
Q3

Hol található Sárospataki focipálya?

Sárospataki focipálya címe Sárospatak, 3950 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q4

Milyen napokon van nyitva Sárospataki focipálya ?

Sárospataki focipálya nyitott H–V 6:00–20:00 .
Q5

Sárospataki focipálya rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Sárospataki focipálya elérhető telefonon a(z) 06 20 374 5727 telefonszámon.
Q6

Mi Sárospataki focipálya webcíme (URL-je)??

Sárospataki focipálya webhelye www.sarospatakitc.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3950

Vállalkozások itt: 3950: 546
Népesség: 12 952
3950 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Hotels & Travel:  14%
Industry:  10%
Egyéb:  55%

Ár

Olcsó:  50%
Mérsékelt:  36%
Drága:  14%
Egyéb:  0%

Területi kódok

47:  66%
30:  13%
20:  13%
Egyéb:  7%
+

Irányítószám 3950 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét

Üzleti visszajelzés

★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,7★★★★100+ vélemény máshol

0 vélemény

Legyen Ön az első, aki véleményt ír.