Sétány Fagyizó
Kapcsolattartási információk
Sétány Fagyizó
Tiszafüred, Kikötő krt., 5350 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
06 30 415 8891
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Ice Cream Shop
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Sétány Fagyizó telefonszáma?
Sétány Fagyizó telefonszáma
06 30 415 8891
.
Q2
Hol található Sétány Fagyizó?
Sétány Fagyizó címe
Tiszafüred, Kikötő krt., 5350 Hungary, Jász-Nagykun-Szolnok megye
.
Q3
Sétány Fagyizó rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Sétány Fagyizó elérhető telefonon a(z)
06 30 415 8891
telefonszámon.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 5350
Vállalkozások itt: 5350:
1 129
Népesség:
10 795
Kategóriák
Hotels & Travel:
25%
Shopping:
16%
Egyéb:
59%
Ár
Olcsó:
68%
Mérsékelt:
23%
Drága:
5%
Nagyon drága:
5%
Egyéb:
0%
Területi kódok
59:
58%
30:
20%
20:
9%
70:
8%
Egyéb:
5%
+
Irányítószám 5350 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
52%
Férfi:
48%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét