Schmidt Tamás Teherfuvarozás

Kapcsolattartási információk

Schmidt Tamás Teherfuvarozás
Tatabánya, Síkvölgyi út 53, 2800 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 186 0925
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Fuvar továbbítás.
Ipar
Ipar »  Fuvar továbbítás
Elkötelezett:
Fuvar továbbítás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5229

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Schmidt Tamás Teherfuvarozás telefonszáma?

Schmidt Tamás Teherfuvarozás telefonszáma 06 30 186 0925.
Q2

Hol található Schmidt Tamás Teherfuvarozás?

Schmidt Tamás Teherfuvarozás címe Tatabánya, Síkvölgyi út 53, 2800 Hungary, Komárom-Esztergom megye.
Q3

Schmidt Tamás Teherfuvarozás rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Schmidt Tamás Teherfuvarozás elérhető telefonon a(z) 06 30 186 0925 telefonszámon.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2800

Vállalkozások itt: 2800: 7 094
Népesség: 61 917
2800 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  23%
Professional Services:  12%
Industry:  11%
Egyéb:  54%

Ár

Olcsó:  65%
Mérsékelt:  32%
Drága:  3%
Egyéb:  0%

Területi kódok

34:  67%
30:  12%
20:  11%
70:  5%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 2800 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét