Smart Kitchen Fried Bar
4,8 ★★★★★ 100+ vélemény
Kapcsolattartási információk
Smart Kitchen Fried BarBudapest, Nagymező u. 41, 1065 Hungary
Útvonaltervezés | hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Éttermi-, mozgó vendéglátás, Asian Restaurant
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Smart Kitchen Fried Bar telefonszáma?
Smart Kitchen Fried Bar telefonszáma 06 30 323 3048.Q2
Hol található Smart Kitchen Fried Bar?
Smart Kitchen Fried Bar címe Budapest, Nagymező u. 41, 1065 Hungary.Q3
Milyen napokon van nyitva Smart Kitchen Fried Bar ?
Smart Kitchen Fried Bar nyitott H–Szo 12:00–19:00; zárt V .Q4
Smart Kitchen Fried Bar rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Smart Kitchen Fried Bar elérhető telefonon a(z) 06 30 323 3048 telefonszámon. +További vállalkozások ezen a címen
Budapest, Nagymező u. 41, 1065 Hungary
Hong Wei Kft.
Vállalkozás ezen a címen
KIS TITOK\' Kereskedelmi es Vendeglato Beteti Tarsasag
Éttermek
Kaja.hu Kft.
Vállalkozás ezen a címen
+Vállalkozások itt: Irányítószám 1065
Vállalkozások itt: 1065: 2 553
Népesség: 1 634
+Irányítószám 1065 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,8★★★★★100+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.