SOS Presso

Kapcsolattartási információk

SOS Presso
Orosháza, Gyulai u. 44, 5900 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 689 8183
Google térkép: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Élelmiszer
Elkötelezett:
Liquor Store, Night Club
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
47229329

Kérdések és válaszok

Q1

Mi SOS Presso telefonszáma?

SOS Presso telefonszáma 06 30 689 8183.
Q2

Hol található SOS Presso?

SOS Presso címe Orosháza, Gyulai u. 44, 5900 Hungary, Békés megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva SOS Presso ?

SOS Presso nyitott H–V 6:00–9:00, 14:00–23:00 .
Q4

SOS Presso rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

SOS Presso elérhető telefonon a(z) 06 30 689 8183 telefonszámon.
Q5

SOS Presso kézbesít?

Igen, SOS Presso kínál kiszállítási lehetőséget. Részletekért telefonáljon: 06 30 689 8183.
+

Történelmi információk

Régi üzleti webhelyek és már nem létező e-mailek, csak tájékoztató jellegűek.
sospresso.com
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 5900

Vállalkozások itt: 5900: 2 142
Népesség: 23 955
5900 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Industry:  11%
Egyéb:  67%

Ár

Olcsó:  84%
Mérsékelt:  14%
Drága:  3%
Egyéb:  0%

Területi kódok

68:  64%
30:  16%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 5900 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét