Stella Rose Restaurant &Pension

4,0 ★★★★ 5+ vélemény

Kapcsolattartási információk

Stella Rose Restaurant &Pension
Lujza utca 13 B.
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 4405
Útvonaltervezés
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Stella Rose Restaurant &Pension itt található: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Szállás reggelivel.
Ipar
Szállodák & Utazás »  Szállás reggelivel
Elkötelezett:
Szállás reggelivel
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5510

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Stella Rose Restaurant &Pension telefonszáma?

Stella Rose Restaurant &Pension telefonszáma (06 42) 460 060.
Q2

Hol található Stella Rose Restaurant &Pension?

Stella Rose Restaurant &Pension címe Lujza utca 13 B., Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 4405.
Q3

Stella Rose Restaurant &Pension rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Stella Rose Restaurant &Pension elérhető telefonon a(z) (06 42) 460 060 telefonszámon.
Q4

Mi Stella Rose Restaurant &Pension webcíme (URL-je)??

Stella Rose Restaurant &Pension webhelye www.stellarose.hu.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4405

Vállalkozások itt: 4405: 277
Népesség: 6 417

Kategóriák

Shopping:  24%
Industry:  18%
Automotive:  16%
Egyéb:  42%

Ár

Mérsékelt:  75%
Olcsó:  25%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  60%
30:  20%
20:  12%
70:  7%
Egyéb:  2%

Környékek

Borbánya:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 4405 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét

Üzleti visszajelzés

★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,0★★★★5+ vélemény máshol

0 vélemény

Legyen Ön az első, aki véleményt ír.