Sunflower Guest House

Kapcsolattartási információk

Sunflower Guest House
Demjén, Rózsa Ferenc út 2-D, 3395 Hungary
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szállodák & Utazás
Elkötelezett:
Guest House
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5510

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Sunflower Guest House telefonszáma?

Sunflower Guest House telefonszáma 06 20 273 0502.
Q2

Hol található Sunflower Guest House?

Sunflower Guest House címe Demjén, Rózsa Ferenc út 2-D, 3395 Hungary.
Q3

Sunflower Guest House rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Sunflower Guest House elérhető telefonon a(z) 06 20 273 0502 telefonszámon.
Q4

Mi Sunflower Guest House webcíme (URL-je)??

Sunflower Guest House webhelye napraforgo-vendeghaz.eatbu.com.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3395

Vállalkozások itt: 3395: 179
Népesség: 634

Kategóriák

Hotels & Travel:  50%
Egyéb:  50%

Területi kódok

36:  37%
30:  34%
20:  16%
70:  8%
1:  3%
33:  3%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 3395 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét