Szen-Adó Kft
Kapcsolattartási információk
Szen-Adó Kft
Szerencs, Váci Mihály u. 8, 3900 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
06 20 957 4795
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ipar
Szakmai szolgáltatások
Elkötelezett:
Bookkeeping Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6920
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Szen-Adó Kft telefonszáma?
Szen-Adó Kft telefonszáma
06 20 957 4795
.
Q2
Hol található Szen-Adó Kft?
Szen-Adó Kft címe
Szerencs, Váci Mihály u. 8, 3900 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
.
Q3
Szen-Adó Kft rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Szen-Adó Kft elérhető telefonon a(z)
06 20 957 4795
telefonszámon.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 3900
Vállalkozások itt: 3900:
1 039
Népesség:
8 904
Ár
Olcsó:
80%
Mérsékelt:
13%
Drága:
7%
Egyéb:
0%
Területi kódok
47:
65%
20:
14%
30:
10%
70:
5%
Egyéb:
6%
+
Irányítószám 3900 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
54%
Férfi:
46%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét