Szertár Kávézó

4,4 ★★★★ 1000+ vélemény

Kapcsolattartási információk

Szertár Kávézó
Budaörs, Templom tér 1, 2040 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 23) 789 558
Telefon: (06 23) 441 356
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Foursquare: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Éttermek. Szertár Kávézó éves értékesítése körülbelül USD 100 000.
jövedelem: USD 100 000
Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Kávézó, Éttermi-, mozgó vendéglátás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Szertár Kávézó telefonszáma?

Szertár Kávézó telefonszáma (06 23) 789 558.
Q2

Hol található Szertár Kávézó?

Szertár Kávézó címe Budaörs, Templom tér 1, 2040 Hungary, Pest megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Szertár Kávézó ?

Szertár Kávézó nyitott H–V 10:00–22:00 .
Q4

Szertár Kávézó rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Szertár Kávézó elérhető telefonon a(z) (06 23) 789 558 telefonszámon.
Q5

Mi Szertár Kávézó webcíme (URL-je)??

Szertár Kávézó webhelye szertarkavezo.eatbu.com.
Q6

Mekkora Szertár Kávézó éves értékesítése?

Szertár Kávézó éves értékesítése körülbelül USD 100 000.
Q7

Szertár Kávézó biztosít vezeték nélküli internetet (WiFi)?

Igen, Szertár Kávézó biztosít WiFi-t ezen a helyszínen.
Q8

Szertár Kávézó kézbesít?

Igen, Szertár Kávézó kínál kiszállítási lehetőséget. Részletekért telefonáljon: (06 23) 789 558.
+

További vállalkozások ezen a címen

Budaörs, Templom tér 1, 2040 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2040

Vállalkozások itt: 2040: 3 026
Népesség: 23 964
2040 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  25%
Professional Services:  13%
Industry:  13%
Egyéb:  49%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  28%
Drága:  6%
Egyéb:  0%

Területi kódok

23:  52%
30:  15%
1:  12%
20:  12%
70:  6%
Egyéb:  4%

Környékek

Budaörsi Kamaraerdő:  75%
Újbuda:  5%
Egyéb:  19%
+

Irányítószám 2040 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét

Üzleti visszajelzés

★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,4★★★★1000+ vélemény máshol

0 vélemény

Legyen Ön az első, aki véleményt ír.