Szigma 99 Kft.

Kapcsolattartási információk

Szigma 99 Kft.
Debrecen, Borz u. 1, 4026 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 903 5911
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Ipar
Elkötelezett:
Plastic Fabrication Company
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
2220

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Szigma 99 Kft. telefonszáma?

Szigma 99 Kft. telefonszáma 06 30 903 5911.
Q2

Hol található Szigma 99 Kft.?

Szigma 99 Kft. címe Debrecen, Borz u. 1, 4026 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Szigma 99 Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Szigma 99 Kft. elérhető telefonon a(z) 06 30 903 5911 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Debrecen, Borz u. 1, 4026 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4026

Vállalkozások itt: 4026: 1 909
Népesség: 4 805
4026 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  49%
Mérsékelt:  43%
Drága:  9%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  65%
30:  17%
20:  8%
70:  6%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 4026 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét