Szipi Barbershop Keszthely

Kapcsolattartási információk

Szipi Barbershop Keszthely
Keszthely, Unterberger u. 18/B, 8360 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 714 3003
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szépség & Spa
Elkötelezett:
Hairdresser
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9602

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Szipi Barbershop Keszthely telefonszáma?

Szipi Barbershop Keszthely telefonszáma 06 30 714 3003.
Q2

Hol található Szipi Barbershop Keszthely?

Szipi Barbershop Keszthely címe Keszthely, Unterberger u. 18/B, 8360 Hungary, Zala megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Szipi Barbershop Keszthely ?

Szipi Barbershop Keszthely nyitott K–P 9:00–18:00; Szo 8:00–14:00; zárt H, V .
Q4

Szipi Barbershop Keszthely rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Szipi Barbershop Keszthely elérhető telefonon a(z) 06 30 714 3003 telefonszámon.
Q5

Mi Szipi Barbershop Keszthely webcíme (URL-je)??

Szipi Barbershop Keszthely webhelye szipibarbershop.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8360

Vállalkozások itt: 8360: 4 054
Népesség: 18 835
8360 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  21%
Hotels & Travel:  15%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  65%
Mérsékelt:  28%
Drága:  5%
Nagyon drága:  1%
Egyéb:  0%

Területi kódok

83:  60%
30:  23%
20:  7%
Egyéb:  9%
+

Irányítószám 8360 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét