Török Tibor kártevőirtó

Kapcsolattartási információk

Török Tibor kártevőirtó
Sándorfalva, Fehérföldes út 9, 6762 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 70 378 4691
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Török Tibor kártevőirtó 2011. évben alapították. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Irtószerek és növényvédelem.
Alapított: 2011
Ipar
Helyi szolgáltatások »  Irtószerek és növényvédelem
Elkötelezett:
Irtószerek és növényvédelem
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
8129

Kérdések és válaszok

Q1

Mióta működik a(z) Török Tibor kártevőirtó?

Török Tibor kártevőirtó körülbelül 15 év működik az üzletágban.
Q2

Mi Török Tibor kártevőirtó telefonszáma?

Török Tibor kártevőirtó telefonszáma 06 70 378 4691.
Q3

Hol található Török Tibor kártevőirtó?

Török Tibor kártevőirtó címe Sándorfalva, Fehérföldes út 9, 6762 Hungary, Csongrád vármegye.
Q4

Milyen napokon van nyitva Török Tibor kártevőirtó ?

Török Tibor kártevőirtó nyitott H–P 8:00–16:00; zárt Szo–V .
Q5

Török Tibor kártevőirtó rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Török Tibor kártevőirtó elérhető telefonon a(z) 06 70 378 4691 telefonszámon.
Q6

Mi Török Tibor kártevőirtó webcíme (URL-je)??

Török Tibor kártevőirtó webhelye www.rovarirtasszeged.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 6762

Vállalkozások itt: 6762: 167
Népesség: 7 651

Kategóriák

Industry:  16%
Shopping:  14%
Food:  12%
Egyéb:  58%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  33%
Egyéb:  0%

Területi kódok

62:  59%
30:  21%
20:  9%
70:  7%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 6762 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét