Debrecen
»
Mobiltelefonüzletek
Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen
Ez a lista zártként lett megjelölve.
Kapcsolattartási információk
Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen
Debrecen, Csapó u. 30, 4024 Hungary
Útvonaltervezés
Történelmi telefon:
06 20 932 6466
Történelmi órák:
Megjelenítés
hétfő
9:00 – 20:00
kedd
9:00 – 20:00
szerda
9:00 – 20:00
csütörtök
9:00 – 20:00
péntek
9:00 – 21:00
szombat
9:00 – 21:00
vasárnap
10:00 – 18:00
Web:
yettel.hu
Facebook profil:
Látogassa
Twitter Bejegyzés:
Látogassa
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Mobiltelefonüzletek.
Ipar
Bevásárlás
»
Mobiltelefonüzletek
Elkötelezett:
Telephone Company, Mobiltelefonüzletek
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4741
,
6110
Kérdések és válaszok
Q1
Hol található Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen?
Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen címe
Debrecen, Csapó u. 30, 4024 Hungary, Hajdú-Bihar megye
.
Q2
Milyen napokon van nyitva Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen ?
Ez a lista zártként lett megjelölve.
Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen nyitott H–Cs 9:00–20:00; P–Szo 9:00–21:00; V 10:00–18:00 .
Q3
Mi Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen webcíme (URL-je)??
Telenor Partner üzlet, Maxteam Kft-Debrecen webhelye
yettel.hu
.
+
További vállalkozások ezen a címen
Debrecen, Csapó u. 30, 4024 Hungary
Beauty Hands Debrecen
Manikűr és pedikűr
BioTechUSA Fórum
Vállalkozás ezen a címen
ECE Projektmanagement Budapest Kft.
Közönségszolgálat és kommunikációs ügynökségek
J.Press
Vállalkozás ezen a címen
Nebu Hungary Kft.
Vállalkozás ezen a címen
Orsay
Női ruházat
További vállalkozások megtekintése ezen a címen
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 4024
Vállalkozások itt: 4024:
1 166
Népesség:
3 973
Kategóriák
Shopping:
31%
Professional Services:
11%
Egyéb:
58%
Ár
Olcsó:
52%
Mérsékelt:
44%
Drága:
4%
Egyéb:
0%
Területi kódok
52:
64%
30:
15%
20:
10%
70:
7%
Egyéb:
4%
+
Irányítószám 4024 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
53%
Férfi:
47%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét