Tokár Istvánné

Kapcsolattartási információk

Tokár Istvánné
Berhida, Rózsa Ferenc utca 7, 8181 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 88) 454 211
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szépség & Spa
Elkötelezett:
Hair Salon
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9602

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Tokár Istvánné telefonszáma?

Tokár Istvánné telefonszáma (06 88) 454 211.
Q2

Hol található Tokár Istvánné?

Tokár Istvánné címe Berhida, Rózsa Ferenc utca 7, 8181 Hungary, Veszprém megye.
Q3

Tokár Istvánné rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Tokár Istvánné elérhető telefonon a(z) (06 88) 454 211 telefonszámon.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8181

Vállalkozások itt: 8181: 240
Népesség: 4 533

Területi kódok

88:  66%
30:  21%
70:  8%
20:  4%
Egyéb:  0%

Környékek

Peremartongyártelep:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 8181 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  50%
Férfi:  50%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét