UNIFIT Fitness & Gym Center

4,1 ★★★★ 100+ vélemény

Céges kapcsolattartási információk

Jerry Encia

UNIFIT Fitness & Gym Center

Kapcsolattartási információk

UNIFIT Fitness & Gym Center
Debrecen, Nagyerdei krt. 12, 4032 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 52) 258 608
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
LinkedIn Profil: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Sport & Tevékenységek
Elkötelezett:
Gym
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9311

Kérdések és válaszok

Q1

Mi UNIFIT Fitness & Gym Center telefonszáma?

UNIFIT Fitness & Gym Center telefonszáma (06 52) 258 608.
Q2

Hol található UNIFIT Fitness & Gym Center?

UNIFIT Fitness & Gym Center címe Debrecen, Nagyerdei krt. 12, 4032 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva UNIFIT Fitness & Gym Center ?

UNIFIT Fitness & Gym Center nyitott H–P 6:00–22:00; Szo–V 8:00–20:00 .
Q4

UNIFIT Fitness & Gym Center rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

UNIFIT Fitness & Gym Center elérhető telefonon a(z) (06 52) 258 608 telefonszámon.
Q5

Vannak más elérhetőségei is a(z) UNIFIT Fitness & Gym Center cégnek?

1 további elérhetőséggel rendelkezik UNIFIT Fitness & Gym Center. Többek között: Mỹ Ngân.
Q6

Mi UNIFIT Fitness & Gym Center webcíme (URL-je)??

UNIFIT Fitness & Gym Center webhelye www.stadionunifit.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Debrecen, Nagyerdei krt. 12, 4032 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4032

Vállalkozások itt: 4032: 1 536
Népesség: 22 147
4032 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  15%
Medical:  13%
Education:  11%
Egyéb:  61%

Ár

Olcsó:  46%
Mérsékelt:  46%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  63%
30:  18%
20:  9%
70:  5%
Egyéb:  5%
+

Irányítószám 4032 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét

Üzleti visszajelzés

★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,1★★★★100+ vélemény máshol

0 vélemény

Legyen Ön az első, aki véleményt ír.