Végállomás bistro & wine

Kapcsolattartási információk

Végállomás bistro & wine
Miskolc, Kiss tábornok út 50-52, 3534 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 46) 402 952
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Instagram: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Éttermek.
Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Bistro, Éttermi-, mozgó vendéglátás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Végállomás bistro & wine telefonszáma?

Végállomás bistro & wine telefonszáma (06 46) 402 952.
Q2

Hol található Végállomás bistro & wine?

Végállomás bistro & wine címe Miskolc, Kiss tábornok út 50-52, 3534 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Végállomás bistro & wine ?

Végállomás bistro & wine nyitott H–Cs 11:30–22:00; P–Szo 11:30–23:00; V 11:30–21:00 .
Q4

Végállomás bistro & wine rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Végállomás bistro & wine elérhető telefonon a(z) (06 46) 402 952 telefonszámon.
Q5

Mi Végállomás bistro & wine webcíme (URL-je)??

Végállomás bistro & wine webhelye vegallomasetterem.hu.
Q6

Végállomás bistro & wine biztosít vezeték nélküli internetet (WiFi)?

Igen, Végállomás bistro & wine biztosít WiFi-t ezen a helyszínen.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3534

Vállalkozások itt: 3534: 1 023
Népesség: 9 222

Kategóriák

Shopping:  16%
Food:  10%
Egyéb:  74%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  29%
Drága:  5%
Egyéb:  0%

Területi kódok

46:  65%
30:  13%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Diósgyőr:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 3534 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét