Vörös szőlőbirtok

Kapcsolattartási információk

Vörös szőlőbirtok
Ábrahámhegy, Klastrom u. 26, 8256 Hungary
Salföld, Veszprém megye, 8256
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Vörös szőlőbirtok itt található: Salföld, Veszprém megye. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Farmgazdálkodás.
Ipar
Ipar »  Farmgazdálkodás
Elkötelezett:
Vegyes gazdálkodás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
0150

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Vörös szőlőbirtok telefonszáma?

Vörös szőlőbirtok telefonszáma 06 30 916 1316.
Q2

Hol található Vörös szőlőbirtok?

Vörös szőlőbirtok címe Ábrahámhegy, Klastrom u. 26, 8256 Hungary, Salföld, Veszprém megye.
Q3

Vörös szőlőbirtok rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Vörös szőlőbirtok elérhető telefonon a(z) 06 30 916 1316 telefonszámon.
Q4

Mi Vörös szőlőbirtok webcíme (URL-je)??

Vörös szőlőbirtok webhelye www.vorospince.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8256

Vállalkozások itt: 8256: 211
Népesség: 574

Kategóriák

Hotels & Travel:  33%
Restaurants:  16%
Religion:  10%
Egyéb:  41%

Ár

Mérsékelt:  67%
Olcsó:  33%
Egyéb:  0%

Területi kódok

30:  39%
87:  32%
20:  11%
1:  7%
70:  7%
88:  4%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 8256 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét