Vans Márkabolt Árkád

Kapcsolattartási információk

Vans Márkabolt Árkád
Budapest, földszint, Örs vezér tere 25/a, 1106 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 787 5223
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Cipőboltok.
Ipar
Bevásárlás »  Cipőboltok
Elkötelezett:
Cipőboltok
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4771

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Vans Márkabolt Árkád telefonszáma?

Vans Márkabolt Árkád telefonszáma 06 30 787 5223.
Q2

Hol található Vans Márkabolt Árkád?

Vans Márkabolt Árkád címe Budapest, földszint, Örs vezér tere 25/a, 1106 Hungary.
Q3

Milyen napokon van nyitva Vans Márkabolt Árkád ?

Vans Márkabolt Árkád nyitott H–Szo 10:00–21:00; V 10:00–19:00 .
Q4

Vans Márkabolt Árkád rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Vans Márkabolt Árkád elérhető telefonon a(z) 06 30 787 5223 telefonszámon.
Q5

Mi Vans Márkabolt Árkád webcíme (URL-je)??

Vans Márkabolt Árkád webhelye www.vansshop.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Budapest, földszint, Örs vezér tere 25/a, 1106 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1106

Vállalkozások itt: 1106: 3 177
Népesség: 33 844
1106 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  32%
Industry:  13%
Professional Services:  12%
Egyéb:  44%

Ár

Olcsó:  65%
Mérsékelt:  31%
Drága:  4%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  64%
30:  15%
20:  10%
70:  7%
Egyéb:  4%

Környékek

Kőbánya:  16%
X. kerület:  81%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 1106 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét