Vattacukor Eger

Céges kapcsolattartási információk

Kati Ádám

Vattacukor Eger

Kapcsolattartási információk

Vattacukor Eger
Rákóczi ú. 60
Eger, Heves megye, 3300
Útvonaltervezés
Telefon: 06 70 341 0923
Facebook profil: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Vattacukor Eger itt található: Eger, Heves megye. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Utcai árusok.
Ipar
Élelmiszer »  Utcai árusok
Elkötelezett:
Utcai árusok
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Vattacukor Eger telefonszáma?

Vattacukor Eger telefonszáma 06 70 341 0923.
Q2

Hol található Vattacukor Eger?

Vattacukor Eger címe Rákóczi ú. 60, Eger, Heves megye, 3300.
Q3

Milyen napokon van nyitva Vattacukor Eger ?

Vattacukor Eger nyitott H–V 24 óra .
Q4

Vattacukor Eger rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Vattacukor Eger elérhető telefonon a(z) 06 70 341 0923 telefonszámon.
Q5

Mi Vattacukor Eger webcíme (URL-je)??

Vattacukor Eger webhelye www.facebok.com.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3325

Vállalkozások itt: 3325: 325
Népesség: 1 803

Kategóriák

Hotels & Travel:  44%
Egyéb:  56%

Ár

Mérsékelt:  60%
Olcsó:  40%
Egyéb:  0%

Területi kódok

36:  44%
30:  24%
20:  20%
70:  6%
Egyéb:  6%
+

Irányítószám 3325 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét