Villa Nova Badacsony

Kapcsolattartási információk

Villa Nova Badacsony
Badacsonytomaj, Római út 144, 8261 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 274 1188
Facebook profil: Látogassa
TripAdvisor: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Holiday Apartment
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6820
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
6531

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Villa Nova Badacsony telefonszáma?

Villa Nova Badacsony telefonszáma 06 20 274 1188.
Q2

Hol található Villa Nova Badacsony?

Villa Nova Badacsony címe Badacsonytomaj, Római út 144, 8261 Hungary, Veszprém megye.
Q3

Villa Nova Badacsony rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Villa Nova Badacsony elérhető telefonon a(z) 06 20 274 1188 telefonszámon.
Q4

Mi Villa Nova Badacsony webcíme (URL-je)??

Villa Nova Badacsony webhelye ilovebadacsony.booking.site.
+

További vállalkozások ezen a címen

Badacsonytomaj, Római út 144, 8261 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8261

Vállalkozások itt: 8261: 330
Népesség: 621

Kategóriák

Hotels & Travel:  44%
Restaurants:  27%
Egyéb:  28%

Ár

Mérsékelt:  81%
Olcsó:  12%
Drága:  6%
Egyéb:  0%

Területi kódok

87:  40%
30:  30%
20:  14%
70:  12%
Egyéb:  4%

Környékek

Badacsony:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 8261 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét